Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo CONNECT IT CI-97 30pin, e bardhë

Kodi i produktit:
117567
Dizajnuar për:
Celularë, MP3/MP4 Player, laptop, PC, tablet
EAN:
8594158528773
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Connect IT është prodhues i kabllove për pajisje elektronike, tipi CONNECT IT CI-97 30pin është kabllo e prodhuar për pajisjet elektronike iPad, iPod dhe iPhone, e përbërë nga materiali rezistues me kualitet të lartë dhe me fleksibilitet të ofruar nga materiali i gomës. Kablloja CONNECT IT CI-97 30pin me USB 2.0 në anën tjetër i përmbush kërkesat e konsumatorëve, gjatësia e kabllos është 1 m dhe përbëhet nga ngjyra e bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, MP3/MP4 Player, laptop, PC, tablet
EAN:
8594158528773
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
CI-97
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
Apple Dock (30 pin)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
USB A (mashkull)
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo CONNECT IT CI-97 30pin edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE