Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo CONNECT IT Wirez , e zezë, 0.5 m

Kodi i produktit:
216567
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8595610613372
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.42 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

CONNECT IT Wirez është mbushës i kualitetit të lartë i llojit USB 3.0 USB C, që arrin shpejtësinë 3A. Mbushe pajisjen dhe transfero me lehtësi të dhëna, fotografi, muzikë dhe cfarëdo tjetër. Sipërfaqja e saj e izoluar mirë ofron qëndrueshmëri të gjatë. Është e gjatë 0.5m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8595610613372
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,5
Kodi i prodhuesit:
CI-1174
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
Karikim i shpejtë 3A
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
Verzioni:
USB 3.0 (deri në 5Gbps)

Bashkangjitja Kabllo CONNECT IT Wirez edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE