Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo CONNECT IT Wirez Steel Knight, USB-A Lighting , 1 m

Kodi i produktit:
216508
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8595610614126
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.08 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja CONNECT IT Wirez Steel Knight vjen me konektorët USB-A Lighting për rimbushjen e celularëve Apple me shpejtësi të madhe. Kablloja është e gjatë 1 metër, e krijuar nga çeliku inoks shumë i qëndrueshëm dhe fleksibil për përcjelljen e rrymës pa asnjë pengesë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8595610614126
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
CCA-4010-AN
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
Karikim i shpejtë 2.1A
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Hiri
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo CONNECT IT Wirez Steel Knight edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE