Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo CONNECT IT Wirez Steel Knight USB-C (Type C) - USB-A, 1 m

Kodi i produktit:
216509
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8595610614089
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.08 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja CONNECT IT Wirez Steel Knight me konektorët USB - microUSB është e dizajnuar për rimbushjen e pajisjeve, sinkronizimin e tyre dhe transferimin e të dhënave me shpejtësi maksimale. Kablloja ka gjatësi 1 metër, voltazh 2.1 A , dhe është e krijuar nga çeliku inoks për fleksibilitet maksimal dhe rimbushje të shpejtë të pajisjes.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8595610614089
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
CCA-5010-AN
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
Karikim i shpejtë 2.1A
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Hiri
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo CONNECT IT Wirez Steel Knight USB-C (Type C) - USB-A edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE