Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo CONNECT IT Wirez USB-C (Type C) - USB, e zezë, 2 m

Kodi i produktit:
216576
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8595610613419
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

CONNECT IT Wirez është një kabllo USB 3.0 USB-C USB 3.0 me karikim ultra të shpejtë rrjedhje energjie elektrike prej 3 A. Karikoni pajisjen tuaj ose transferoni dhe sinkronizoni të dhëna, foto dhe muzikë me këtë kabllo cilësore nga CONNECT IT. Materiali i cilësisë së lartë mundëson karikim të shpejtë dhe transmetim të patrazuar të të dhënave, ndërsa izolimi i sipërfaqes siguron jetëgjatësi dhe fleksibilitet të jashtëzakonshëm. Kablloja siguron një rrymë maksimale prej 3 A. Gjatësia e saj është 2 metra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8595610613419
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
CI-1178
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
Karikim i shpejtë 3A
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
Verzioni:
USB 3.0 (deri në 5Gbps)

Bashkangjitja Kabllo CONNECT IT Wirez USB-C (Type C) - USB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE