Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Delock SAS

Kodi i produktit:
79879
Dizajnuar për:
Hard disk, kontrollor
EAN:
4043619830596
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja 'Delock Sas' ka gjatësi prej 0.5 dhe në pjesën e kokës bart mini SAS 36-pin (SFF-8087) me katër lidhje 29-pin SAS (SFF-8482). Me anë të këtyre 4 lidhjeve mund ta bëjmë lidhjen me 4 pajisje teknologjike njëkohësisht. SAS (Serial Attached SCSI bus) me ndihmën e IDE mundësojnë transferimin e të dhënave të magazinuara në Hard Drive apo Tape Drive.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Hard disk, kontrollor
EAN:
4043619830596
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,5
Kodi i prodhuesit:
83059
Lidhësit:
5
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Mini SAS 36pin
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
SAS 29pin
Prodhuesi:
DeLock
Ueb-i i prodhuesit:
Delock.com

Bashkangjitja Kabllo Delock SAS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE