Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo FIXED, USB-C, USB 2.0, 2m, 3A, e bardhë

Kodi i produktit:
249910
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680085507
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fixed sjell kabllon me konektorin USB-C i cili ju mundëson të rimbushni baterinë e pajisjeve tuaja dhe në të njëjtën kohë t'i sinkronizoni të dhënat ndërmjet 2 pajisjeve. Kablloja është dizajnuar me ngjitës i cili e mban kabllon drejt dhe nuk e lë të bie nga tavolina, ka gjatësi prej 2 metrash si dhe vjen me ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680085507
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi:
FIXD-UC2M-WH
Lansuar:
28. 11. 2018
Lidhësit:
USB, USB Type-C
Lloji i kabllos:
Reduktuese, patch
Mbështet:
Karikim i shpejtë 3A
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Prodhuesi:
FIXED

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE