Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Gembird CABLEXPERT, miniDisplayport në Displayport, F / M, e bardhë

Kodi i produktit:
248157
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celular, laptop, PC, tablet
EAN:
8716309082037
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një kabllo reduktuese që lejon pajisjet Displayport të lidhen me pajisjet miniDisplayport. Ngjyra e saj është e bardhë dhe ka një fund të drejtpërdrejtë kabllor.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celular, laptop, PC, tablet
EAN:
8716309082037
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
0.1
Kodi:
KAB051R19
Lansuar më:
31. 10. 2018
Lidhësit:
DisplayPort, mini DisplayPort
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
Mini DisplayPort (femër)
Prodhuesi:
Gembird

Bashkangjitja Kabllo Gembird CABLEXPERT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE