Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo InCharge USB-C, e kuqe

Kodi i produktit:
208202
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
7640170463194
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,08

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një kabllo USB-C me gjatësi prej vetëm 8 cm së cilës i nevojitet vetëm një port USB në dispozicion për të funksionuar. Për të krijuar një lidhje të sigurt dhe të fortë, kablloja shfrytëzon një magnet N52. Ky produkt vjen në shumë ngjyra dhe ju ofron mundësinë që produktin ta zgjedhni në ngjyrën që ju dëshironi. Kablloja është shumë kualitative dhe vjen me një çmim shumë të volitshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
7640170463194
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,08
Kodi i prodhuesit:
INCH156
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Kuq
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Prodhuesi:
InCharge
Ueb-i i prodhuesit:
Incharge.rocks
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo InCharge USB-C edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE