Kabllo karikuese dhe sinkronizuese CELLY USB me lidhës micro USB,12 cm, e bardhë

Kodi i produktit:
219876
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8021735726753
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,12

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.58 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8021735726753
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,12
Kodi i prodhuesit:
USBMICROKEYWH
Lansuar:
9. 8. 2017
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
Karikim i shpejtë 2.4A
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
Micro USB (mashkull)
Prodhuesi:
CELLY
Ueb-i i prodhuesit:
Celly.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo karikuese dhe sinkronizuese CELLY USB me lidhës micro USB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE