Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo konvertuese HP DisplayPort në HDMI 1.4

Kodi i produktit:
218961
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8887936143894
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
305

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja konvertuese HP konverton portin DisplayPort në HDMI 1.4 për lidhje me pajisje të tjera. Gjatësia e saj është 30.5 cm dhe pesha 40 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8887936143894
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
305
Kodi i prodhuesit:
K2K92AA
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
4K
Nga konektori:
DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (femër)
Prodhuesi:
HP
Verzioni:
HDMI 1.4

Bashkangjitja Kabllo konvertuese HP DisplayPort në HDMI 1.4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE