Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Lenovo USB-C në VGA, e zezë

Kodi i produktit:
218889
Dizajnuar për:
Celularë, monitor, laptop, PC, TV, tablet
EAN:
1907939521196
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GX90M44574

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.42 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lenovo, një nga prodhuesit kryesorë të laptopëve dhe tabletëve. Për produktet e saj, gjithashtu publikon një gamë të gjerë të aksesorëve, duke përfshirë edhe kabllo për konvertimn e imazhit. Me një port USB-C, mund të lidhni çdo ekran, projektor ose TV me hyrje VGA deri në 1920 x 1200 piksel. Ajo gjithashtu lejon pasqyrimin e ekranit parësor ose zgjerimin e mjedisit të punës pa pasur nevojë për driver shtesë. Përshtatësi është i pajisur me një USB-C mashkull në anën e hyrjes, i cili lidhet me një laptop ose kompjuter të pajisur me këtë ndërfaqe, dhe në anën tjetër është një ndërfaqe femër VGA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, monitor, laptop, PC, TV, tablet
EAN:
1907939521196
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GX90M44574
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
D-Sub (VGA) (femër)
Prodhuesi:
Lenovo
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo Lenovo USB-C në VGA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE