Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo lidhëse PremiumCord, 3.5mm jack M, 2xF 10cm

Kodi i produktit:
216862
Dizajnuar për:
Celular, laptop, PC, altoparlant, dëgjuese, tablet
EAN:
8592220003227
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,15

Si të porosisim në Gjirafa50?

2.50 
Ju kurseni : 1.00   (40%)
1.50 € * Përfshirë TVSH-në
40% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 0.25 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo praktike lidh pajisje të ndryshme me një stereo jack 3.5 - 2x3.5 M / F dhe ndan sinjalin stereo në dy kanale të ndryshme. E përshtatshme për telefona mobil, tablet etj. Poashtu ka vende për futjen e USB, konvertues për USB dhe adapterë. Kabllo ka gjatësi 10 cm.

Vlerësimet

shume kualiteti i mire ka dal, jeni njesh fare!
Kualiteti shum i mire
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, laptop, PC, altoparlant, dëgjuese, tablet
EAN:
8592220003227
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,15
Kodi i prodhuesit:
Kjr-02a
Lidhësit:
3
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
3.5 mm jack (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo lidhëse PremiumCord edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE