Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo lidhëse PremiumCord USB AB mini 5pin

Kodi i produktit:
169197
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, MP3/MP4 Player, video kamerë, PC
EAN:
4040849939716
Fundi i kabllos:
E lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,8

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Portet moderne USB janë një nga ndërfaqet më të përdorura gjerësisht sot. Aplikimi i saj shkon nga pjesët periferike të kontrollit me anë të një pajisjeje të prodhimit, kabllore dhe flash drives, për një sërë pajisjesh të thjeshta, të tilla si llampat ose kujtesa lexuese e kartës. Kompjuterët USB vijnë në disa variante si dhe pajisje të ndryshme mund të gjenden në mishërime të ndryshme. Duke lidhur kabllon 1.8 metërshe me lidhësit A dhe mini-B mund të përdoret për lloje të ndryshme të pajisjeve të tilla. Kamera digjitale, në të cilat është përdorur shpesh ndërfaqja. Në prodhimin e kabllos janë përdorur mburoja e dyfishtë dhe një lidhës që është në kënd prej 90 gradëve kështu që më lehtë të mund të lidhen në vende vështirë të arritshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, MP3/MP4 Player, video kamerë, PC
EAN:
4040849939716
Fundi i kabllos:
E lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,8
Kodi i prodhuesit:
Ku2m2a-90
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Mini USB-B (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo lidhëse PremiumCord USB AB mini 5pin edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE