Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo magnetike me dritë MyMax

Kodi i produktit:
193216
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8588006409468
Fundi i kabllos:
Lëvizshme, të drejta
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania është e angazhuar në krijimin e pajisjeve për telefonat mobil dhe tableta. Gjë e cila, iu sjell një kabllo magnetike lidhëse me dritë për Apple iPhone dhe iPod. Kablloja magnetike me dritë / USB-ja metalike lidh iPhone-in tuaj apo iPod-in nëpërmjet lidhëses dhe ngarkimit nëpërmjet USB-së. Kabllot janë të përbëra nga aluminiumi. Gjatësia e kabllos është 1m. I përshtatshëm për iOS 7.0 deri në 9.3. Mund të jetë ngjyrë argjendi, ari dhe rozë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8588006409468
Fundi i kabllos:
Lëvizshme, të drejta
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
AA-1184
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
E artë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
MyMAX
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE