Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo MAX MLC2100W Lightning/ USB-C 1m, e bardhë

Kodi i produktit:
278835
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celular, Tablet
EAN:
8594173123069
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MAX është një prodhues i aksesorëve të vegjël për pajisjet mobile dhe produkte të tjera. Ai përqendrohet në pajisje kompjuterike, kabllo dhe ngarkues. Në këtë rast, është një kabllo cilësore me lidhës USB-C dhe Lightning. Kablloja është e certifikuar me MFI dhe kështu shërben me siguri kur ngarkoni dhe transmetoni të dhëna në produktet Apple - iPhone, iPad, iPod. Për më tepër, funksionon në mënyrë të përkryer në kombinim me ngarkuesit USB-C nga MAX dhe ka një gjatësi 1 metër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celular, Tablet
EAN:
8594173123069
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
1
Kodi:
1409493
Lansuar:
16. 1. 2020
Lidhësit:
Lightning, USB-C
Lloji i kabllos:
Për mbushje dhe transferim të të dhënave
Nga konektori:
Lightning
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
USB-C (mashkull)
Prodhuesi:
MAX

Bashkangjitja Kabllo MAX MLC2100W Lightning/ USB-C 1m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE