Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo MAX USB-C, e thurur, 1m, e hirtë

Kodi i produktit:
272661
Besueshmëria:
97 %
EAN:
8594173122444
Kodi:
1374359
Lansuar më:
15. 10. 2019
Lloji i kabllos:
Për mbushje, për transferime

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një kabllo lidhëse e besueshme, e qëndrueshme me lidhës USB A dhe USB C siguron një karikim të besueshëm dhe transferim të shpejtë të të dhënave. Mbështet një gamë të gjerë pajisjesh. Kabllo është prej materialeve me cilësi të lartë që sigurojnë jetë të gjatë dhe qëndrueshmëri të lartë. Kabllo ka gjatësi 1 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
97 %
EAN:
8594173122444
Kodi:
1374359
Lansuar më:
15. 10. 2019
Lloji i kabllos:
Për mbushje, për transferime
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Prodhuesi:
MAX

Bashkangjitja Kabllo MAX USB-C edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE