Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo mbushëse Belkin Mini DisplayPort - VGA

Kodi i produktit:
218155
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
7228689678676
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
Pa garancion
Gjatësia [m]:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

57.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja Belkin F2CD028bt shërben për lidhjen e e laptopeve dhe kompjuterëve me monitor LCD apo televizor në mënyrë që të shfaqni përmbajtje mediale, si foto, lojëra, filma dhe video. Pas lidhjes së kabllos me laptop, kompjuter dhe televizor, të gjitha imazhet shfaqen menjëherë dhe mund të arrijnë kualitet të lartë. Kablloja vjen me gjatësi 12m dhe lidhet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
7228689678676
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
Pa garancion
Gjatësia [m]:
12
Kodi i prodhuesit:
F2CD028bt
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Mini DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
D-Sub (VGA) (femër)
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com

Bashkangjitja Kabllo mbushëse Belkin Mini DisplayPort - VGA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE