Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo mbushëse Club3D, DisplayPort në DVI-D, 20cm

Kodi i produktit:
219134
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8717249408833
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Club3D CAC-1052 është një përshtatës i ndërfaqes me konvertues aktiv të sinjalit nga dalësi grafik DisplayPort në DVI-D Dual Link. Kjo kabllo është një zgjidhje e thjeshtë për lidhjen e kompjuterit ose laptopit me pajisjet që mbështesin DVI-D. Club3D CAC-1052 ka një rezolucion maksimal prej 1920x1200p 60Hz, mbështet një sërë teknologjish që mbështesin monitorim në shumë ekrane, si AMD Eyefinity. Falë teknologjisë Plug and Play, nuk kërohet instalimi i driver-ave dhe softuerit. Club3D CAC-1052 është i përshtatshëm me kartat grafike AMD, INTEL dhe NVIDIA, ka gjatësi 20cm dhe posedon lidhësit DisplayPort Mashkull - DVI-D Femër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8717249408833
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,2
Kodi i prodhuesit:
CAC-1052
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
WUXGA
Nga konektori:
DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
DVI (femër)
Prodhuesi:
Club3D
Ueb-i i prodhuesit:
Club-3d.com
Verzioni:
DisplayPort 1.1, USB 2.0 (deri 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo mbushëse Club3D edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE