Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo mbushëse Club3D e llojit DisplayPort 1.2 - HDMI 2.0, 4K, 60Hz, 3m

Kodi i produktit:
219141
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8719214470586
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(9 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja Club3D CAC-1073 vjen me teknologjitë DisplayPort 1.2 dhe HDMI 2.0 të cilat iu mundësojnë lidhjen e komjuterëve dhe laptopëve tuaj me projektorë ose monitorë. Avantazhi i përdorimit të kësaj kablloje është mbështetja e UHD, që mundëson rezolucionin e fotografisë deri në 4k UHD 3840 x 2160 me 60 Hz. Rezultat i kësaj është fotografia gjithnjë e pastër dhe e theksuar. Ndërfaqe të njohura digjitale përdoren për transmetim të videos dhe zërit. Kjo kabllo zëvëndëson lidhësit DVI digjital dhe VGA analog. Versioni 1.2 e ka bërë të mundshme shpejtësinë e transmetimit deri në 17.28 Gbit/s, gjë që përmirëson të gjitha parametrat. HDMI është ndërfaqe standarde për transmetim të videos dhe të zërit. Iu mundëson lidhjen e mjeteve të ndryshme teknologjike me njëra tjetrën. HDMI 2.0 mbështet rezolucionin 4K për 60 Hz dhe 21:9. Shpejtësia e transmetimit është 18 Gbit/s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8719214470586
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Kodi i prodhuesit:
CAC-1073
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
3D, 4K, FullHD
Nga konektori:
DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
Club3D
Ueb-i i prodhuesit:
Club-3d.com
Verzioni:
DisplayPort 1.2, HDMI 2.0

Bashkangjitja Kabllo mbushëse Club3D e llojit DisplayPort 1.2 - HDMI 2.0 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE