Kabllo mbushëse Club3D me portet DisplayPort 1.1-HDMI 1.3, 24cm

Kodi i produktit:
219131
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8717249408444
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,24

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Club3D CAC-1001 është një kabllo mbushëse me konvertues të sinjalit pasiv nga prodhimi grafik i DisplayPort, port dalës në HDMI. Club3D është një zgjidhje e thjeshtë për lidhjen e kompjuterit ose laptopit me pajisje të ekranit me HDMI. Club3D CAC-1001 ka një rezolucion maksimal prej 1920x1200p 60Hz. Kjo kabllo ka një shumëllojshmëri të teknologjive që mbështesin shfaqjen në monitorë të shumëfishta, si AMD Eyefinity. Për t'u lidhur, përdorni një kabllo HDMI që lidhet ndërmjet përshtatësit Club3D dhe pajisjes së ekranit. Club3D CAC-1001 është në përputhje me kartat grafike AMD, INTEL dhe NVIDIA. Gjatësia e kabllos është 24cm. Lidhëset: DisplayPort (M) 1.1 - HDMI (F) 1.3

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8717249408444
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,24
Kodi i prodhuesit:
CAC-1001
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
WUXGA
Nga konektori:
DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (femër)
Prodhuesi:
Club3D
Ueb-i i prodhuesit:
Club-3d.com
Verzioni:
DisplayPort 1.1, HDMI 1.3

Bashkangjitja Kabllo mbushëse Club3D me portet DisplayPort 1.1-HDMI 1.3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE