Kabllo MicroUSB Nillkin Type C, e bardhë

Kodi i produktit:
207027
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
6902048112001
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.42 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja ofron mundësi të mbushjes së shpejt (Quick-Charging) për shkak të energjisë që lejon të kalojë në të 5ë / 2A. Është e përshtatshme për telefona mobil të avancuar dhe për pajisje tjera teknologjike që shfrytëzojnë mbushje me anë të USB. Mund të përdoret edhe për transferimin e të dhënave me një shpejtësi prej 480 Mb / s. Kjo kabllo ka një gjatësi prej 1.2m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
6902048112001
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,2
Kodi i prodhuesit:
28206
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
Karikim i shpejtë 2A
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Prodhuesi:
Nillkin
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo MicroUSB Nillkin Type C edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE