Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo Mini DisplayPort 1.4, 2m

Kodi i produktit:
219146
Dizajnuar për:
Celularë, monitor, laptop, PC, TV, tablet
EAN:
8719214470630
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
38.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 6.42 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo shërben për lidhjen e televizorave LCD, kompjuterëve gaming, laptopëve,BlureRay me Mini DisplayPort. Kablloja përçon videot deri në 8K me 60 HZ dhe mund të arrijë deri në 32.4 Gbps. Mund ta bëjë edhe transferimin simultan të videos dhe zërit. Kablloja Mini DisplayPort 1.4 në DisplayPort 1.4 (Mashkull - Mashkull) lejon që të lidhni laptopin apo PC-në tuaj me televizor ultra(HD). Suporton edhe HBR3

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, monitor, laptop, PC, TV, tablet
EAN:
8719214470630
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
CAC-1115
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
8K
Nga konektori:
Mini DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
DisplayPort (mashkull)
Prodhuesi:
Club3D
Ueb-i i prodhuesit:
Club-3d.com
Verzioni:
DisplayPort 1.4

Bashkangjitja Kabllo Mini DisplayPort 1.4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE