Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo për kufje Jabra QD, 2.5mm, 15cm

Kodi i produktit:
220190
Dizajnuar për:
Altoparlantë
EAN:
5706991001792
Fundi i kabllos:
E lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,15

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kabllo për lidhjen e kufjeve Jabra QD me telefonat mobil me një lidhës jack 2.5mm. Është 15 cm e gjatë, dhe në përputhje me pajisjet Panasonic GB500, PLX CA40.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Altoparlantë
EAN:
5706991001792
Fundi i kabllos:
E lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,15
Kodi i prodhuesit:
8800-00-46
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
QD
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
2.5 mm jack (mashkull)
Prodhuesi:
Jabra
Ueb-i i prodhuesit:
Jabra.com
Vendi i origjinës:
Denmark

Bashkangjitja Kabllo për kufje Jabra QD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE