Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo për audio Sinox SXA3402, 2m

Kodi i produktit:
152807
Dizajnuar për:
PC, altoparlantë
EAN:
5706808006293
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Edhe pse kohëve të fundit kanë hyrë në përdorim pajisjet pa kabllo për transferim të të dhënave, për disa rrjete më mirë është të përdoren kabllot tradicionale. Kjo kabllo lidhëse analoge për altoparlantë, ka në fund të saj një lidhës jack 1.3 mm të tipit mashkullor si dhe dy lidhës RCA të tipit mashkullor. Me anë të kësaj kablloje bëhet lidhja e dy pajisjeve si psh altoparlantë-kompjuter. Kablloja është e prodhuar nga tela të bakrit që ofrojnë përçim të sinjalit në mënyrë stabile. Gjatësia e kabllos është 2 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, altoparlantë
EAN:
5706808006293
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
SXA3402
Lidhësit:
3
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Ngjyra:
Zezë, hirtë
Për lidhës:
CINCH (mashkull)
Prodhuesi:
Sinox

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE