Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo për karikim dhe sinkronizim Belkin, lidhësLightning, 1.2m, e kaltër

Kodi i produktit:
220351
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
7228689596574
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.58 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

E themeluar në vitin 1983 në Kaliforni, kompania amerikane Belkin është një lider kryesor në lidhshmëri. Ofertat e gjera të produkteve përfshijnë zgjidhje të rrjeteve, pajisje iPod, pajisje mobile iPad, laptopë, kabllo, hubs dhe / ose tastiera dhe mausë. Oferta jonë tani vjen me një kabllo Lightning. Sinkronizoni dhe ngarkoni iPhone, iPod dhe iPad me kabllin e lidhjes së Belkinit (F8J023bt04). Përdorni një kabllo me kompjuterin, laptopin ose ngarkuesin tuaj të USB dhe mbani atë afër kur keni nevojë. Kabllo është 1.2 metra e gjatë

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
7228689596574
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,2
Kodi i prodhuesit:
F8J023bt04-BLU
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
Çertifikuar nga MFi
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Kaltër
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo për karikim dhe sinkronizim Belkin edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE