Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo për karikim dhe sinkronizim Belkin MIXIT USB-C 2.0/microUSB, 1,8m, e bardhë

Kodi i produktit:
220391
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
7458837108292
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,8

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një kabllo lidhëse microUSB dhe USB-C që mbështet daljen 3A për fuqinë e shpejtë të pajisjes USB-C. Gjatësia e kabllos është 1.8 metra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
7458837108292
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,8
Kodi i prodhuesit:
F2CU033bt06-WHT
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
Karikim i shpejtë 3A
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
Micro USB (mashkull)
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo për karikim dhe sinkronizim Belkin MIXIT USB-C 2.0/microUSB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE