Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo PowerCube Cable 1.5m, USB-C,e bardhë

Kodi i produktit:
214409
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8719186003973
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,5
Kodi i prodhuesit:
USBcable USB-C White

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.58 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një kabllo e sofistikuar USB-C me një shpërndarës për lidhësit microUSB, Apple Lightning dhe USB-C.Një kabllo për çdo gjë! Të dhënat e gjithanshme dhe kabllot e energjisë nga PowerCube do të vlerësohen kryesisht nga përdoruesit që përdorin pajisjet Apple dhe Android.Qendra në fund të kabllos USB do të ofrojë lidhjen me microUSB, Apple Lightning dhe USB-C.Gjatësia e kabllit është 150 cm. Fuqia e ngarkimit është 2.4 A.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8719186003973
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,5
Kodi i prodhuesit:
USBcable USB-C White
Lidhësit:
4
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
Karikim i shpejtë 2.4A
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
Lightning, USB C (mashkull)
Prodhuesi:
PowerCube
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo PowerCube Cable 1.5m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE