Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PremiumCord DisplayPort-VGA, 15cm

Kodi i produktit:
86047
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8592220010577
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,15

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo PremiumCord nga DisplayPort në VGA lejon lidhjen e gjeneratave të reja të notebooks të cilat janë të pajisura me ndërlidhje moderne të DisplayPort. Sinjali ka një konvertues të trefishtë 10bit. Kjo kabllo transferuese shfrytëzon shumë pak energji, rreth 400mW. Kabllo është e pajisur në njërën anë me ndërlidhje të DisplayPort dhe në anën tjetër me ndërlidhje VGA. Përmban një rezolucion prej 1080p dhe 1920 x 1200. Gjatësia e kabllos reduktuese është 15 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8592220010577
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,15
Kodi i prodhuesit:
8592220010577
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
D-Sub (VGA) (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord DisplayPort-VGA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE