Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo PremiumCord microUSB

Kodi i produktit:
129506
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, video kamerë
EAN:
4040849953439
Fundi i kabllos:
Drejtë, lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

4.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 0.75 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Portet moderne USB janë një nga interface më të përdorura sot. Kjo kabllo nga PremiumCord mund të përdoret për lidhjen e të gjitha pajisjeve microUSB (smartphone, kamera digjitale etj.) Kjo kabllo është USB 2.0 dhe ka një kokë USB dhe microUSB me një gjatësi prej 2 metrash. Koka e microUSB është e kthyer 90 shkallë për përdorim më praktik. Me këtë kabllo iu mund të karikoni telefonin tuaj ose të transferoni të dhëna dhe mund të lidheni me internet: dial-up, GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA, HSUPA, HSCSD. Me këtë kabllo mund të kryeni shumë funksione dhe gjatësia e saj e bën shumë praktike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, video kamerë
EAN:
4040849953439
Fundi i kabllos:
Drejtë, lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
Ku2m2f-90
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Micro USB B (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord microUSB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE