Kabllo PremiumCord USB 3.1

Kodi i produktit:
184382
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
8592220012915
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo Kabllo USB është një kabllo universale. Një mënyrë moderne për të lidhur pjesët periferike në kompjuter. Zëvendëson metodat e përdorura më parë të lidhjes. Përdoret për llojet e zakonshme të periferikëve - printerëve, mausëve, tastierave, kamerave, modemëve etj, por edhe për transmetimin e të dhënave nga video kamera, lexuesi i kartelës, MP3 players dhe disqet e jashtme. Ka një normë transferimi prej 480 Mbit /s. Vjen në ngjyrë të zezë, dhe paketim me një etiketë dhe kodin EAN, gjatësi prej 0. 2m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
8592220012915
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,2
Kodi i prodhuesit:
Kur31-02
Lansuar:
29 Janar 2016
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB C (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Micro USB B (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord USB 3.1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE