Kabllo PremiumCord USB A - microUSB, 20cm OTG

Kodi i produktit:
249482
Dizajnuar për:
Klávesnice, Mobilní telefon, Myš, Notebook, PC, Tablet
EAN:
4040849351945
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0.2

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Klávesnice, Mobilní telefon, Myš, Notebook, PC, Tablet
EAN:
4040849351945
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0.2
Kodi:
Kur-14b
Lansuar:
29. 11. 2018
Lidhësit:
Micro USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktues
Nga konektori:
USB A (femër)
Ngjyra:
Zezë
OTG (On-The-Go):
Për lidhës:
Micro USB (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE