Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo PremiumCord USB AB mini 5pin, 1 m

Kodi i produktit:
95204
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, video kamerë
EAN:
8592220008734
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 0.58 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Portet moderne USB janë nga ndërfaqet më të përdorura gjerësisht sot. Aplikimi i saj shkon prej kontrollimit të pjesëve periferike, pajisjeve të output-it, flash drives, deri tek një sërë pajisjesh të thjeshta, të tilla si llambat ose kartelat numerike lexuese. Kablloja lidhëse me gjatësi 1 m me lidhës A dhe mini-B mund të përdoret për pajisje të ndryshme siç janë kamerat digjitale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, video kamerë
EAN:
8592220008734
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Mini USB B (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord USB AB mini 5pin edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE