Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo reduktues HDMI në DVI-D, F / M

Kodi i produktit:
45140
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8592220002459
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8592220002459

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo cilësore për lidhjen e pajisjeve audio-video me DVI dhe HDMI. Transmetimi i sinjalit është krejtësisht digjital, duke mos humbur cilësinë. Lidhja e dyfishtë ju lejon të punoni në rezolucion deri në 1920 x 1080 pix (1080p HDTV). Konektorët : DVI-D male <-> HDMI female

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8592220002459
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8592220002459
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
HDMI A (femër)
Për lidhës:
DVI (mashkull)
Prodhuesi:
OEM

Bashkangjitja Kabllo reduktues HDMI në DVI-D edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE