Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo reduktuese AQ KVI020 për HDMI A, e zezë, 2m

Kodi i produktit:
220937
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
8595122756727

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AQ (QUALITY ACOUSTIQUE) fokusohet në produkte audio cilësore. Në këtë rast, AQ KVI020 është një kabëll e cila përfundon me lidhës Mini DisplayPort (M) në njërën anë dhe lidhës HDMI (M) në anën tjetër. Kjo kabllo është ideale për lidhjen e pajisjeve me Mini DisplayPort (si një laptop MacBook) dhe një pajisje me port hyrës HDMI (si një televizor ose monitor). Kablloja e mbrojtur me cilësi të lartë ju lejon të transmetoni sinjale pa ndërhyrje dhe mbështet transmetimin Full HD. Gjatësia e saj është 2 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
8595122756727
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
FullHD
Nga konektori:
Mini DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
AQ

Bashkangjitja Kabllo reduktuese AQ KVI020 për HDMI A edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE