Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Samsung ET-DQ11Y1B Data Cable USB 21pin

Kodi i produktit:
137337
Dizajnuar për:
Celularë, PC
EAN:
8806085810822
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ET-DQ11Y1BEGWW

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Samsung është kompani e njohur globalisht për prodhimin e produkteve të saj në teknologji dhe tani ofron mundësin të keni kabllon ET-DQ11Y1. Nëse jeni pronar i telefonit të mençur Samsung Galaxy Note 3 atëherë ky kabllo ju nevojitet të jetë si aksesor i telefonit tuaj, pasi që ofron mundësinë të transferoni të dhënat tuaja si dokumentet, fotografi apo video me një shpejtësi më të madhe se ajo që keni pasur deri tani. Kabllo në njërën anë ka portin USB 3.0 dhe në anën tjetër portin për telefon 21pin.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, PC
EAN:
8806085810822
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ET-DQ11Y1BEGWW
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Micro USB-B (mashkull)
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Verzioni:
USB 3.0 (deri në 5Gbps)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE