Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo Apple, USB - Lightining, 2m

Kodi i produktit:
216900
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8595217447479
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
37.50 
Ju kurseni : 20.00   (53%)
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
53% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.92 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo mund të përdoret për mbushje të iPhone-ve, iPad-ve ose iPod-ve lehtë dhe shpejtë. Përveç mbushjes, shërben edhe për transferim të të dhënave. Ka USB 2.0 dhe konektues standard Lightning që vjen direkt nga produktet e Apple. Për më tepër, kablloja është e bërë nga një material i fortë dhe i qëndrueshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8595217447479
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
MD819ZM/A
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
Apple
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo Apple edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE