Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo vazhdues i rrymës ATA nga PremiumCord për HDD

Kodi i produktit:
94565
Dizajnuar për:
Hard disk, PSU
EAN:
8592220013431
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,16

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me rritjen e popularitetit së portit paralel (Serial ATA) ky konektor ndarës SATA iu mundëson vazhdimin dhe shpërndarjen e porteve paralele Serial ATA për pajisjet që nuk e kanë ose për rritjen e numrit të tyre për nevojat e kompjuterit. Kjo pajisje iu jep një zgjidhje të lirë për këtë problem dhe është shumë më ekonomike se sa të blini një pllakëz amë të re. Ky konektor SATA jep dy porte të reja ATA dhe gjatësia e konektorëve është rreth 16 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Hard disk, PSU
EAN:
8592220013431
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,16
Kodi i prodhuesit:
Kfsa-21
Lidhësit:
3
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
SATA 15pin
Për lidhës:
SATA 15pin
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo vazhdues i rrymës ATA nga PremiumCord për HDD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE