Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues Samsung EE-GN930KWE USB-C në Micro USB, i bardhë

Kodi i produktit:
207545
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8806088600970
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EE-GN930KWEGWW

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.58 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një karikues Samsung tejet i dobishëm i cili ofron përputhshmëri me USB të tipit C për karikim të shpejtë dhe bartje të të dhënave nga pajisjet e ndryshme. Siguron USB të tipit C për mikro USB. Kjo pajisje nuk mund t'iu mungojë. Produkti në fjalë vjen në ngjyrë të bardhë dhe me dimensione të përshtatshme për bartje të produktit kudo.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8806088600970
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EE-GN930KWEGWW
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Micro USB (femër)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Karikues Samsung EE-GN930KWE USB-C në Micro USB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE