Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Konektorë PremiumCord USB A – Mikro USB

Kodi i produktit:
94143
Dizajnuar për:
Fotoaparat, nagivim GPS, celularë, MP3/MP4 Player, video kamerë
EAN:
85922200113140
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Kur-12

Si të porosisim në Gjirafa50?

3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 0.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Konektorët USB të PremiumCord janë aksesorë të shkëlqyeshëm për telefonat mobil. Këto aksesorë mund të përdoren për lidhjen e kamerave digjitale, MP3, telefonave dhe pajisjeve të tjera me konektorë Mikro USB. Këto pajisje e bëjnë të mundur lidhjen e telefonit tuaj me kartën e memories apo një USB-drive dhe t'i transferoni të dhënat prej telefonit në kartën e memories.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, nagivim GPS, celularë, MP3/MP4 Player, video kamerë
EAN:
859222001131485922200113140
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Kur-12
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB-A (femër)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Micro USB (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Konektorë PremiumCord USB A – Mikro USB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE