Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Konvertor PremiumCord nga HDMI në VGA

Kodi i produktit:
165603
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8592220012595
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Khcon-17

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania PremiumCord njihet për kabllot e kualitetit të lartë dhe aksesorët tjerë që janë të dizajnuar për lehtësimin e përdorimit të pajisjeve elektronike. Shumë njerëz mund të jenë ballafaquar ndonjëherë me problemin e lidhjes së ekraneve ndërmjet veti, qofshin ato monitorë, televizorë apo projektorë. Sidoqoftë, konvertori nga PremiumCord mundëson ta lidhni një pajisje me port HDMI me një pajisje që ka port VGA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8592220012595
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Khcon-17
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
FullHD
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
D-Sub (VGA) (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Konvertor PremiumCord nga HDMI në VGA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE