Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Konvertues AXAGON RUCM-MFA, USB Type-C në MicroUSB, i argjendtë

Kodi i produktit:
240017
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595247903815
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RUCM-MFA
Lansuar:
13. 7. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lidhni çdo kabllo Mikro USB me një pajisje moderne USB-C, të lehtë dhe të lehtë, me zvogëlimin e AXAGON RUCM-MFA. Ky konvertues kompakt dhe i qëndrueshëm ju lejon të karikoni pajisjen tuaj të re mobile me një lidhje USB-C duke përdorur një kabllo ose ngarkues ekzistues. Mund të përdoret jo vetëm për karikimin, por edhe për transmetimin e të dhënave. Adapteri është i pajisur me një trup alumini të qëndrueshëm dhe lidhje cilësore për të siguruar funksionimin pa probleme dhe përdorimin afatgjatë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595247903815
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RUCM-MFA
Lansuar:
13. 7. 2018
Lloji i kabllos:
Reduktues
Nga konektori:
USB C (mashkull)
Ngjyra:
Argjendtë
Për lidhës:
USB A (femër)
Prodhuesi:
AXAGON

Bashkangjitja Konvertues AXAGON RUCM-MFA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE