Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Konvertues Club3D USB 3.1 TYPE C në USB 3.0

Kodi i produktit:
219126
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8719214470425
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,05

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.92 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Konvertuesi Club3D e konverton portin USB Tipi-C (mashkullor) në USB 3.0 / 3.1 Gen 1 ( femëror) me shpejtësi deri në 5Gbps. Madhësia e konektorit është 49 mm. Ky konvertues mbështetë Sistemet Operative Microsoft Windows, Apple OS X dhe Google Chrome OS.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8719214470425
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,05
Kodi i prodhuesit:
CAA-1521
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
USB-A (femër)
Prodhuesi:
Club3D
Ueb-i i prodhuesit:
Club-3d.com
Verzioni:
USB 3.0 (deri në 5Gbps)

Bashkangjitja Konvertues Club3D USB 3.1 TYPE C në USB 3.0 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE