Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Konvertues Club3D USB-C 3.1 në DisplayPort 1.2

Kodi i produktit:
219197
Dizajnuar për:
Celularë, monitor, laptop, PC, TV, tablet
EAN:
8719214470432
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,15

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Konvertuesi Club3D CAC-1507 është i pajisur me USB të tipit C mashkullor, dhe port konvertues 1.2 femër . Mbështetë rezolucionin e pamjeve me kualitet të lartë 4K UHD prej 3840 x 2160 piksel me frekuencë 60 Hz dhe Full HD 1920 x 1080 piksel 3D me frekuencë prej 120 Hz përmes 8 audio-kanaleve. Ju duhet të përdorni një kabllo DisplayPort që lidhë adapterin Club3D me pajisjen vizuale. Ky konvertues është kompatibil me Thunderbolt dhe me 3 llojet e grafikave AMD, NVIDIA dhe Intel HD / Iris. Gjithashtu konvertuesi përshtatet me Sistemet Operative Microsoft Windows, Apple OS X dhe Google Chrome OS. Gjatësia e tij është 180 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, monitor, laptop, PC, TV, tablet
EAN:
8719214470432
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,15
Kodi i prodhuesit:
CAC-1507
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
3D, 4K, FullHD
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
DisplayPort (femër)
Prodhuesi:
Club3D
Ueb-i i prodhuesit:
Club-3d.com
Verzioni:
DisplayPort 1.2

Bashkangjitja Konvertues Club3D USB-C 3.1 në DisplayPort 1.2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE