Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Konvertues Club3D USB-C 3.1 në HDMI 2.0

Kodi i produktit:
219196
Dizajnuar për:
Celularë, monitor, laptop, PC, TV, tablet
EAN:
8719214470043
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,15

Si të porosisim në Gjirafa50?

43.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Konvertuesi Club3D CAC-1504 është i pajisur me USB të tipit C(mashkullor), dhe port konvertues HDMI 2.0(femër) . Mbështetë rezolucionin e pamjeve me kualitet të lartë 4K UHD prej 3840 x 2160 piksel me frekuencë 60 Hz dhe Full HD 1920 x 1080 piksel 3D me frekuencë prej 120 Hz përmes 8 audio-kanaleve. Ju duhet të përdorni një kabllo DisplayPort që lidhë adapterin Club3D me pajisjen vizuale. Ky konvertues është kompatibil me Thunderbolt dhe me 3 llojet e grafikave AMD, NVIDIA dhe Intel HD / Iris. Gjithashtu konvertuesi përshtatet me Sistemet Operative Microsoft Windows, Apple OS X dhe Google Chrome OS. Gjatësia e tij është 150 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, monitor, laptop, PC, TV, tablet
EAN:
8719214470043
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,15
Kodi i prodhuesit:
CAC-1504
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
3D, 4K, FullHD
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (femër)
Prodhuesi:
Club3D
Ueb-i i prodhuesit:
Club-3d.com
Verzioni:
HDMI 2.0

Bashkangjitja Konvertues Club3D USB-C 3.1 në HDMI 2.0 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE