Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Konvertues PremiumCord USB 3.0 A - USB 3.1 C

Kodi i produktit:
249468
Dizajnuar për:
Celular, laptop, PC, tablet
EAN:
4040849454004
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Kur31-10
Lansuar:
22. 11. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një konvertues me portin për lidhjen e kabllit USB 3.1 C të tipit me portin USB 3.0, që ka Super-shpejtësi 5 Gbps, deri në 10x më shpejt se ajo standarde e USB 2.0. Lidhësi i parë është USB 3.0 tipi A (M) dhe lidhësi tjetër është USB 3.1 tipi C (F). Lidhësit USB 3.1 të integruar mund të futen në të dy anët janë në çdo orientim. Konvertuesi vjen në qese të zezë dhe paketim PVC me etiketë dhe kodin EAN.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, laptop, PC, tablet
EAN:
4040849454004
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Kur31-10
Lansuar:
22. 11. 2018
Lidhësit:
USB 3.0, USB-C
Lloji i kabllos:
Reduktues
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
USB C (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE