Konvertues SBS, Micro-USB/USB-C, e bardhë

Kodi i produktit:
241440
Dizajnuar për:
Celular, laptop
EAN:
8018417224577
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TEADAPTC
Lansuar:
9. 8. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, laptop
EAN:
8018417224577
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TEADAPTC
Lansuar:
9. 8. 2018
Lloji i kabllos:
Reduktues
Nga konektori:
Micro USB (femër)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Prodhuesi:
SBS

Bashkangjitja Konvertues SBS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE