Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo mini Niceboy USB 0.7m

Kodi i produktit:
218659
Dizajnuar për:
Video kamerë
EAN:
8594182420999
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,7

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marka Niceboy është një prodhues i mirënjohur i kamerave dhe një shumëllojshmërie të gjerë të aksesorëve të cilësisë së lartë për ta. Të gjitha këto pajisje e bëjnë të lehtë manipulimin dhe punën me kamerën për të shumëfishuar përvojën e përdoruesit kur e përdorin atë. Në këtë rast të veçantë, kjo është një kabllo mini USB me gjatësi 0.7 m për lidhjen e kamerave me kompjuter, ngarkues, etj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Video kamerë
EAN:
8594182420999
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,7
Kodi i prodhuesit:
GP510
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Mini USB-B (mashkull)
Prodhuesi:
Niceboy
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE