Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo reduktuese dhe adapter

Kabllo reduktuese dhe adapter

Produktet e rekomanduara

  • Më të shiturat
  • Më të shikuarat
  • Më të vlerësuarat
Kabllo Belkin - 15cm, e bardhë

E SHITUR

18.50 

Përfshirë TVSH-në

Kabllo Belkin Lightning - 15cm, e zezë

E SHITUR

17.50 

Përfshirë TVSH-në

Kabllo Belkin - 3m, e zezë

E SHITUR

21.50 

Përfshirë TVSH-në

Kabllo ADATA, 1m

E SHITUR

16.50 

Përfshirë TVSH-në

Kabllo e gjelbër AXAGON Bumm-AM05QO

E SHITUR

4.50 

Përfshirë TVSH-në

Kabllo Belkin MIXIT, 1.2 m, e artë

E SHITUR

17.50 

Përfshirë TVSH-në

Kabllo microUSB LED, 9 cm, e zeze

E SHITUR

29.50 

Përfshirë TVSH-në

Kabllo MicroUSB, 8 cm, vjollcë

E SHITUR

12.50 

Përfshirë TVSH-në

Kabllo InCharge - 4 cm, e kuqe

E SHITUR

12.50 

Përfshirë TVSH-në

Kabllo MicroUSB incharge, 8 cm

E SHITUR

8.50 

Përfshirë TVSH-në

Kabllo për Nokia USB CA-101

E SHITUR

6.50 

Përfshirë TVSH-në

Kabllo WSKEN 1 m, ngjyrë e artë

E SHITUR

13.50 

Përfshirë TVSH-në

Kabllo magnetike Lightning WSKEN

E SHITUR

19.50 

Përfshirë TVSH-në

Kabllo CONNECT IT CI-111, e zezë

E SHITUR

4.50 

Përfshirë TVSH-në

Kabllo Belkin USB C - B, 1.8 m

E SHITUR

16.50 

Përfshirë TVSH-në

Kabllo Remax Aurora, e kaltër

E SHITUR

9.50 

Përfshirë TVSH-në

Kabllo Holdit Original, e zezë, 1m

E SHITUR

36.50 

Përfshirë TVSH-në

Kabllo universale Forever 10v1

E SHITUR

6.50 

Përfshirë TVSH-në

Kabllo PowerCube 1.5m, USB-C, e bardhë

E SHITUR

16.50 

Përfshirë TVSH-në

Kabllo Belkin Micro-B, e zezë

E SHITUR

15.50 

Përfshirë TVSH-në

Kabllo me USB PremiumCord e-SATA

E SHITUR

24.50 

Përfshirë TVSH-në

Adapter me shumë porte eSTUFF USB-C AV

E SHITUR

-8%
32.50  35.50 

Përfshirë TVSH-në

Kabllo iMyMax Lighting

E SHITUR

8.50 

Përfshirë TVSH-në

Karikues VGA për Windows / Mac

E SHITUR

-9%
48.50  53.50 

Përfshirë TVSH-në

Kabllo Dell, DisplayPort në VGA

E SHITUR

49.50 

Përfshirë TVSH-në

Kabllo lidhëse Nokia, 10W, e zezë

E SHITUR

16.50 

Përfshirë TVSH-në

Përshtatës PremiumCord 15F-15F

E SHITUR

1.50 

Përfshirë TVSH-në

Përshtatës J5CREATE USB2.0 për Windows / Mac

E SHITUR

-11%
39.50  44.50 

Përfshirë TVSH-në

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE