Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Përshtatës CONNECT IT CI-395 OTG

Kodi i produktit:
156986
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë
EAN:
8595610603397
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CI-395
Lidhësit:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.42 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshtatësi CONNECT IT CI-395 OTG mundëson shndërrimin e portit USB 2.0 të tipit femëror A në port USB micro B mashkullor. Produkti është një përshtatës OTG për t'u lidhur me pajisje të ndryshme. P ërshtatësi është i planifikuar për kamera, navigim GPS, telefona celularë, MP3/MP4 player, kompjuterë dhe tablet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë
EAN:
8595610603397
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CI-395
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Micro USB (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
USB A (femër)
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Përshtatës CONNECT IT CI-395 OTG edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE